yazılımı CNC makine anlayabilir g-code.This kod adlı bir koda CAD-Çizimi / tasarım yapar. Kısacası, CNC teknolojisi çok karmaşık değildir. Bir bilgisayar tarafından kontrol edilen bir araçtır. bilgisayar aracı kontrol nasıl göz önüne alındığında sadece daha sofistike hale gelir. resimde çıplak kemikleri CNC makine kendi denetleyici olmadan neye benzeyeceğini gösteriyor. CNC router k2 cnc gibi küçük ev tarzı DIY "masaüstü" dan işaret mağazaları, kabine yapma, havacılık ve kullanılan büyük industrialCNC yönlendiriciler, birçok konfigürasyonlarda gelip tekne -Ürünler tesisleri. Başlangıçta CNC yönlendiriciler tüketici yönlendirici güç aletleri bilgisayar kontrolü eklendi. Özel CNC kontrolör, bir veya daha fazla: Birçok yapılandırmaları olmasına rağmen, çoğu CNC yönlendiriciler birkaç özel parçalar var iğ motorları, servo motorlar, Step Motorlar, servo yükselteçler, AC invertör frekans sürücüleri, doğrusal kılavuzlar, top vida ve bir çalışma alanı yatak veya tablo. Buna ek olarak, CNC router ızgara masa üstleri veya t yuvası kesmek için yerinde parçaları tutmak için fikstür basılı ile vakum pompaları, olabilir. CNC router 3-eksenli ve 5 eksenli CNC formatları genellikle mevcuttur. Birçok Üreticileri tam 5 Eksen yetenekleri ve döner 4 eksen için A ve B ekseni sunuyoruz. Makineyi kontrol eden [ değiştir ]

CNC router bir bilgisayar tarafından kontrol edilir. Koordinatlar ayrı bir CAD programı makine denetleyicisi olarak yüklenir. CNC router sahipleri genellikle iki tane var yazılım uygulamaları -bir tasarımları (yapmak için bir program CAD makinesi (için talimatlar 'G-Code' programına bu tasarımları çevirmek için) ve başka bir CAM ). CNC freze makineleri gibi, CNC router manuel programlama ile doğrudan kontrol edilebilir, ve CAD / CAM manuel programları oluşturmak bazı durumlarda programlama sürecinin hızlandırılması ve, şekillendirme için daha geniş olanaklar açılır programlama gerçekten imkansız değilse kesinlikle olurdu ticari olarak uygun. CNC ahşap yönlendirici ahşap nesneleri oluşturan bir CNC Router aracıdır. CNC bilgisayar nümerik kontrol anlamına gelir. CNC 3D hareket kontrolü için sistem (X, Y, Z) Kartezyen koordinat çalışır. Bir projenin parçaları bir CAD / CAM programı ile bilgisayarda tasarlanmış ve daha sonra bitmiş part.The CNC Router hobiler, mühendislik prototip, ürün geliştirme, sanat için ideal üretmek için bir yönlendirici veya başka kesiciler kullanarak otomatik olarak kesilir ve olabilir üretim çalışmaları.

HAKKIMIZDA

Saray Cnc Router, konusunda uzman ekibiyle en kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. 2000 yılında Tamer kabatay tarafından kurulan firmamız müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere, tüm bilgi ve imkanları kullanarak, en kaliteli hizmeti en uygun fiyata istenilen zamanda müşterilerimize sunma misyonu ile yoluna devam etmektedir.
İsteğe ve işleme alanına  gore makina yapmak bizim işimizdir.
305 m3 yağlı vakum lu cnc ımalatı 750 m2 fabrikamızda imalatımıza devam etmekteyız. Her tür fıyata ve özelliğe göre cnc router ve isteğe göre her tür makina imalatı yapmaktayız. Kesinlikle Çin Malı ürün kullanmıyoruz. Taiwan malı ürün ve Spindell yerli Arel veya HSD İtalyan malı kullanıyoruz. 4.5.6 eksene kadar her ölçüde mermer veya ahşap için cnc üretmekteyiz.

      Misyon

Çalışanlar, tedarikçiler, müşteriler, toplum ve ortaklar olmak üzere tüm paydaşlarının bütünsel memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli hizmet üreten bir firma olmaktır.Vizyon
İnsanı merkeze koyarak; kültürümüze, insani ve ahlaki değerlerimize, çevreye önem veren, güçlü ve genç bir şirket olmak ve bu sayede bölgemizde ve Türkiye pazarında yerimizi bulmak ve lider olmak için var gücümüzle çalışmak.

lukens cnc

MÜŞTERİ MEMNUYETİ


  •     Müşteri memnuniyetinin arttırılması öncelikli hedefmizdir.
  •     Müşteri şikayetleri hedeflenen süreler içinde çözülecektir.                                                                          
  •     Şikayetler ürün, süreç ve hizmetlerimizin gelişmesi için bir iletişim fırsatıdır.
  •     Müşteri şikayetlerinin tekrarını önlemek, önemli hedefimizdir.

MAKİNALARIMIZDA KULLANILAN ÜRÜNLER

          PMI HWIN Vidalı Miller Ve Somunlar


PMI & HIWIN Liner Kızak Ve Rulmanlar
Profesyonel Servo Motor ve Sürücüler
Kontrol üniteleri